o projektowaniu

O projektowniu

Działalność jaką się zajmujemy ma na celu opracowanie całościowego wizerunku firmy. Jest to jeden z najważniejszych elementów w tworzeniu wyobrażenia o firmie w umyśle konsumenta. Wartości jakimi się kierujemy to solidność wykonania, oryginalność w dobrym smaku, doświadczenie, nasza pasja. Dzięki tym cechą stworzymy wizerunek, który zapadnie na długo w pamięci klienta oraz będzie świadczył o renomie Państwa firmy. Zajmujemy się grafiką użytkową, czyli rodzajem języka który służy komunikacji. Język ten przekazuje idee, kształtuje formy dla istniejących treści. Grafika użytkowa w obecnych czasach stała się interdyscyplinarna. Różnorodne problemy stawiane przed nią, potrzebują zaangażowania specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki współpracy z różnymi firmami, specjalistami, obserwując rynek oraz Państwa odbiorców, przyglądamy się tym problemom z różnych stron i wyszukujemy rozwiązania najbardziej korzystne dla Państwa firmy. Jesteśmy przekonani, że obrazy mogą przekazać wiele treści. Nasze kreacje mówią to czego słowa nie oddadzą.  

usługi graficzne

Zajmujemy się tworzeniem prezentacji państwa produktów poprzez stronę www, katalog, ulotkę, animacje, prezentacje multimedialne. Wszystkie elementy powstają w oparciu o istniejący lub stworzony przez nas wizerunek Państwa firmy. Na każdym etapie powstawania naszej kreacji konsultujemy się z państwem. Projekt jest dopracowywany do uzyskania pełnej satysfakcji. Proces projektowania zaczyna się po wypełnieniu przez Państwa kwestionariusza, zawierającego istotne informacje odnośnie zlecanego projektu.

 

Strona WWW

W dobie internetu, posiadanie dobrej strony internetowej jest kluczem do sukcesu. Dzięki stronie internetowej klienci mają kontakt z Państwa firmą w każdej chwili.Projektujemy statyczne oraz dynamiczne strony www.

Statyczne strony Internetowe– strony te robione są „na sztywno”. Strony statyczne zawierają stałe informacje. Bez możliwości ciągłej aktualizacji.

Strony internetowe wraz z systemem zarządzania treścią (CMS) – Strony dynamiczne umożliwiają aktualizacje danych bez konieczności znajomości języka html. Dzięki systemowi CMS mogą Państwo sami w prosty sposób dokonywać edycji treści oraz dodawać nowe pozycje na stronie. Projektowane przez nas strony opierają się na systemie cms JOOMLA.

Cennik:

Strona „wizytówka”- od 300zł (podstawowa strona, zawierająca jedną stronę główną)

Strona statyczna- od 600zł (wycena indywidualna w zależności od ilości podstron)

strona dynamiczna- od 900 (wycena indywidualna w zależności od rozbudowania projektu)

 

Katalog produktów, ulotka, folder

stworzony przez nas projekt oprócz zawarcia najistotniejszych informacji będzie odznaczał się oryginalnością wykonania, dzięki czemu przyciągnie odbiorców.

Cennik:

Wycena projektu jest indywidualna. Po złożeniu zamówienia i wypełnieniu kwestionariusza na temat  firmy, otrzymają Państwo zarys pracy, wycenę projektu oraz wydruków. Możemy sprzedać sam projekt z prawami do niego lub ostateczny wydruk.

Animacje, Prezentacje multimedialneanimacje, prezentacje multimedialne

Potrzebują Państwo zaprezentować produkt, sposób jego działania, rodzaj prowadzonej działalności, stworzyć baner reklamowy. Oferujemy państwu stworzenie różnego rodzaju animacji

Cennik:

animacja- 20zł/sek. (możliwe rabaty w zależności od długości animacji).

prezentacja multimedialna (wycena indywidualna).